Sivuja: [1]   Siirry alas   
  Tulostusversio  

Kuusamon Jerkki Professor, tekeekö mitään?

(Luettu 5657 kertaa)
EniZei
Ylläpitäjä
****

0
Poissa



Profiili
« : 25.09.07 - klo:11:02 »

Kyseinen uistin taitaa olla ensimmäinen laatuaan.. Pelti, jota sanotaan jerkiksi.. Itse en ainakaan tiiä muita vastaavia.. Millasia kokemuksia/mielipiteitä käyttäjillä on tästä Jerkki Professorista?

Omat kokemukset on vähäiset: Luottoa ei löydy -> viehe pysyy pakissa Iskee silmää Yhtään kalaa sillä en ole ehtinyt saada, tosin sen uittamistyylistäkään ei ole oikein hajua..
Erä-Erkki
*

0
Poissa



Profiili
« Vastaus #1 : 25.09.07 - klo:11:07 »

Keväällä sain kyseisellä proffalla ekalla heitolla mukavan 3kilosen. Huh Sen jälkeen ei kalan kalaa, ei luottoa oikein ole saannu...
EniZei
Ylläpitäjä
****

0
Poissa



Profiili
« Vastaus #2 : 25.09.07 - klo:11:13 »

Oot sentään jotakin saanut Iskee silmää Uitatko miten sitä? Matalassa vedessä itsellä oli ainakin suuria ongelmia uitella sitä pieni kelaus ja pysäytys, pieni kelaus ja pysäytys -taktiikalla, kun se tuon tuostakin oli pohjassa..
Juha
**

0
Poissa



Profiili
« Vastaus #3 : 02.06.08 - klo:21:47 »

Juu.. ei ole mitään kyseinen uistin antanut. Turha ostos.
poka
SP-Team
*

0
Poissa



Profiili
« Vastaus #4 : 02.06.08 - klo:21:57 »

Mullakin oli jonkin aikaa kyseinen uistin.. Taisi jäädä pohjaan ekalla uittoreissulla.. Ihan mielenkiintoisen näköistä uintia, mutta eipä niin paljoa vakuuttanut, että olisi pitänyt toista ostaa.. Kyllä kai sillä on kuitenkin mahdollisuus kalaa saada..

Ihmiset voidaan jakaa kahteen ryhmään, niihin jotka kuuluvat jompaan kumpaan ja niihin jotka eivät kuulu.
Dj_God
****

0
Poissa


Profiili
« Vastaus #5 : 29.09.10 - klo:07:56 »

Nostetaas aihetta. Kiinnitin huomiota kyseiseen uistimeen tässä viikolla kun lähimarketin hyllyjä kolusin läpi. Bongasin myös Jerkki 2 Professorin, joka on kokoluokaltaan otsikon versiota hiukan pienempi ja kevyempi.

Onko uistimesta tullut lisää kokemuksia muilta käyttäjiltä? Kuinka nämä rautajerkit ovat toimineet ja millä värityksellä?

The Optimist thinks this is the best of all possible worlds. The Pessimist thinks the Optimist may be correct.
fisustaja92
*****

0
Poissa



Profiili WWW
« Vastaus #6 : 08.10.10 - klo:11:43 »

Tämä uistin oli kyllä täysi floppi. Innokkaana odotin liikkeeseen saapumista, kunnes viimein tuli kympin hintalapun keran, ostin heti. Oli se pienempi malli, vielä PUMUna. Ja ei mitään, ei yhtään havaintoa kaloista siihen. Kaveri teki samat, osti toivekkaana. Keväällä saivat peliaikaa vimmatusti, kunnes oli aika heivata turhake pois laukusta. Tummu kaiketi todella helposti, kuten muissakin ohuissa Kuusamoilla tapana.

Laitoksesta karannut rantahörhö.
Tagit: Kuusamo Kuusamo Jerkki Professor Professor 
Sivuja: [1]   Siirry ylös  
  Tulostusversio  
 
Siirry:  

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines