jatka ihmeessä! soittamisessa ei ole aika hukasa. minkälaista musiikkia soitat ja mitä yleensä kuuntelet?
kannattaa muuten kokeilla joskus tehdä vaikkapa virkku itse. omatekoisella laitteella soittaminen antaa aina uutta potkua touhuun.
Rock/Blues/Funk linjalla mennään. Idoleita Dennis Chambers, Steve Gadd, Vinnie Colaiuta sun muut. Ei ole kertaakaan soiton lopettaminen käynyt mielessä. On se vaan niin mielekästä hommaa.
Käyppä kattomassa mun profiilia IRC-Galleriassa, siellä näät kuvia mun setistä. Settiin tosin tullut jo hiukan lisää tavaraa, voin vaikka laittaa kuvan tänne tässä kun kerkiän.
Oman customvirpan tekemistä oon miettinyt, mutta en oikein tiedä mistä saisin viilupuuta. Muutenkin aikamoinen homma, ja muutama väline puuttuu, jota siihen tarttis.